451 градус за Фаренгейтом

По правді, вперше побачивши цю книгу в магазині, я не захотіла її купляти. Хоча назва мене зацікавила. Дивна і не зрозуміла( на перший погляд, звісно). А для тих, хто досі не читав цього твору, поясню: 451 градус за Фаренгейтом – це температура, при якій загоряється папір. Це такий собі роман-антиутопія американського письменника Рея Бредбері. Страшне майбуття Америки, повний тоталітаризм і деградація населення. Пожежники стали зовсім не тими, кого ми зараз знаємо. Вони не гасять, а розпалюють вогонь. А точніше спалюють книги, а інколи навіть їхніх власників. Книги стали забороненими, перейшли в підпілля.

Історія про одного пожежника, який свято вірив у все те, що йому нав’язували, а тут одна зустріч з дівчиною, яку виховали книголюби, змінила його життя докорінно. Він теж переходить в підпілля, але поводиться, як підліток: молодо і невміло.

Мене вразили люди, стосунки між ними. Це повне падіння особистості.І все лише тому, що забрали книжки. Ніби дрібниця. Але так кардинально все змінилося.

Як на мене – це саме те, що повинна прочитати кожна свідома людина. Або ще ті, хто не розуміє навіщо читати і пишається тим, що цього не робить.

Більше нічого казати не буду, читайте! Насправді, воно того варте!

ImageImageImageImage

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s