У Львові Пасторально-місійний відділ УГКЦ презентував видання для своїх вірних закордоном

2 липня у Львівському прес-клубі (проспект Т. 1Шевченка, 11) Пасторально-місійний відділ УГКЦ  вперше презентував свої видання: перший номер «Обіжник» Пастоорально-місійного відділу УГКЦ, довідник «Спільноти УГКЦ та громадські організації в країнах новітньої міграції» і підручник «Місіологія». Представляли видання владика Йосиф (Мілян), голова ПМВ УГКЦ, єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ, о. Андрій Гах, секретар ПМВ, о. Мартин Хабурський, ЧСВВ, експерт ПМВ.

Першим словом взяв владика Йосиф. За його словами, Церква завжди має служити народові і допомагати йому навіть, якщо той вирішив покинути Батьківщину. Душпастирі слідують за греко-католиками і закордон. «Наші священнослужителі духовно провадять вірних за межами Батьківщини і допомагають їм адаптуватися до іншої культури», – розповідає єпископ. Основна мета ПМВ УГКЦ – це духовна опіка греко-католиків закордоном та допомога тим, хто вирішив повернутися на Батьківщину.

На сторінках «Обіжника» можна знайти звіт про працю цієї структури у світі. У довіднику міститься корисна інформація про парафії УГКЦ закордоном, греко-католицькі організації та навіть контакти священиків.  Ці видання будуть корисними як священикам, мирянам, так і науковцям, що працюють в цій сфері.  Підручник «Місіологія» о. д-ра Мирона Бендика дає можливість побачити всю повноту місійного покликання кожного вірного. «Підручник стане у пригоді не лише семінаристам, які готуються до пасторальної праці, а й священикам, які хочуть їхати закордон і служити нашим людям. Українців багато в різних країнах світу. А душпастир мусить бути інтелігентним, креативним, підкованим в контексті богослов’я і місіології», – зазначив владика Йосиф.   

Image

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s