Ніби в раю?…

Стільки пісень написано. Стільки сказано слів. Не завжди правильних і часто непотрібних. Стільки сторінок списано. Аж страшно. Що може бути нового? Чого ще не було?

Кожен по-своєму живе. Кожен по-своєму пише свою долю. Хтось кричить “відпусти”, а хтось тихо шепоче “не йди”. Хтось грає на публіку, а комусь страшно розповісти навіть близьким. Комусь це лише сниться. А комусь не дітися від реальності. 

До чого я все це веду? Кохання, любов, закоханість… Що це все таке? І чим воно відрізняється? 

Хтось наївно вважає, що знає все про це. А хтось лише боязко робить перший крок. Насправді, всі ми такі різні. І в кожного своє кохання. І своя, особлива Love story. Для когось – це просто порив пристрасті. Запал. А хтось мріє про романтику. Ромео і Джульєтта. І приклад шекспірівського кохання. Яке ніхто ніяк не може сприйняти як просто гарний твір. Всі чогось так зациклилися на цьому. До речі, хто не знає, цей мандрівний сюжет родом саме зі Львова. Перейшовши всю Європу, дійшов аж до Шекспіра. Інша крайність кохання – повне його заперечення. Типу кохання для дурнів і все таке. Просто смішно, як на мене.

Такі просто глибоко ображені або розчаровані люди. Шкода їх. Але не буду зациклюватися на цьому. 

Ви запитаєте, а що ж таке любов для мене? Хвороба чи ліки? Щастя чи горе? Небо чи земля? Тиша чи крик? Стільки століть люди марно намагаються відповісти на це питання. Шукають відповіді. Пишуть вірші. Божеволіють. Ідуть на дно. А відповіді все одно нема. Стільки питань, а замість відповідей багато порожнього місця. Все так важко чи все дуже просто? Чому люди змінюються, коли зустрічають ту чи іншу людину? Чому потім одружуються? Як вони знають, що після багатьох років подружнього життя зможуть бути поруч? 

Що це? Кохання, закоханість, запал чи іскра? Не знаю. 

Та, коли ця людина поруч, в тебе світяться очі. Коли так чекаєш тої зустрічі. Коли голос такий рідний. Коли на душі просто тепло. 

Тільки тоді ти перестаєш думати вже тільки про себе. Тобі не треба бути кимось там іншим. Ти можеш дозволити собі бути просто собою. В тебе з’являються рідненькі очка. Не важливо, якого вони кольору. І самому бути вже не так круто. Хочеться бути тільки вдвох. Кожна перемога так не радує, поки не поділився. І поразка не така гірка, коли ви разом.

А взагалі, кохання – це не просто слова чи фальшиві клятви “до гроба”. А ще я зрозуміла, що кохання не вимірюється на відстані. Ні. На відстані все так круто. Чомусь багато шлюбів не витримують саме побуту. От тої щоденної рутини. Бути завжди разом важче, ніж зустрічатися раз в тиждень. І чекати його\її дома після роботи\навчання – це зовсім не те, що просто ходити на побачення. Допомагати одне одному в навчанні\роботі, повертатися після побачення до спільного дому. Це не те, що розійтися по різних. Ви перестали спілкуватися в мережі. А телефонні розмови зменшилися до кількох хвилин. Ти не кидаєш йому на стінку пісеньки.

І от згодом вам буде мало просто бути разом. Прийде таке собі усвідомлення рідності. Коли захочеться бути кимось більшим одне для одного. От тоді люди одружуються. І тут не важливий вік, статус. Тут треба вміти любити.

І бути разом раз і назавжди не так вже і легко, як може здатися. Постійні компроміси. Всі удачі діляться на двох. Всі проблеми спільні. Вже нема слів “твоє” чи “моє”.

Підтримка, довіра, турбота, співпереживання. Без цього нема кохання. Без цього не буде жодних стосунків.  

Хочу сказати, що для мене це все не просто слова. Я знаю, що кажу. В мене є та людина, яку я люблю. 

Про кохання від Софійки! 🙂

Advertisements

2 comments

  1. olexandra14kh · Липень 21, 2013

    Дуже подобаються ваші статті!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s