Що таке щастя?Не знають мільйони, а ми його творим!

DSC_0240 yttf

Велике місто.. Великий старенький трамвай. Він стільки в собі вміщає людей. Таких різних і зовсім не схожих одне на одного. І всі вони вміщаються в один трамвай. А уявіть лише, як чудово просто сісти в трамвай і їхати-їхати. От не думати, куди очі дивляться. Картинки змінюються одна за одною. За вікном все миготить. Багато машин. В руках телефон, може, вода. В вухах навушники. Там десь далеко багато людей.

В голові вже декілька днів звучить музика Скрябіна. Він так гарно гармоніює зі Львовом. З моїм Львовом. От зараз в мене стільки енергії, бажання щось робити, творити. Стільки ідей. Не втілених у життя. А за вікном так тепло. Справді тепло. І це не лише температура. Це кольори. Теплі, червонуваті кольори літа. Яке щастя, що літо нарешті згадало, що воно літо. Але його залишилося лише місяць! І так не хочеться його змарнувати.

Взагалі, час – це така штука. Дуже вперта і капризна. І чому час – чоловічого роду? Справжня, типова жіночка. Ми лише оглянутись встигаємо, а вже все так змінилося, що інколи страшно. Таке от воно, інформаційне суспільство. інформаційне життя. Швидке і поспішне. Зупинишся – і ти вже за його межею. Так можна про все забуте.  А де ж то наше щастя? Яке воно? Мільйони не знають, але ж ми його творим! Воно всередині нас. Це те, що завжди з нами. І ми ніколи не помічаємо його. Ми хочемо більшого. І опускаємось до меншого, нижчого, гіршого. Прагнемо ідеалу – і з тріском провалюємось вниз. Це так якось по-нашому. По-людському.

Так, останнім часом мене страшенно потягло на філософію. Може, дарма я не вступала на філософський? Була б філософом. Шукала б сенс життя. Так би й не знайшла. Ні, це точно не моє. І все правильно я зробила. Не люблю я шкодувати про зроблене. Навіть, якщо неправильно. Ну й не нехай. Забули. Минули. Зробили висновки. Або ні. В принципі, я роблю те, що люблю. І люблю те, що роблю. От така собі невеличка схемка для невеличкого щастя. Щастя, воно в дрібничках. В посмішці, слові, звуці. А не як всі звикли – у великих грошах, зв’язках і славі.

На цьому, мабуть, й усе. Дякую, що читаєте! Дякую, що зі мною! 🙂

P.S. А ще в моїх планах нарешті взятися за фільмування відео для блогу 🙂 Тому, якщо хтось має якісь думки щодо цього, то пишіть в коментарях. Я справді буду дуже рада!

Завжди з Вами, Софійка 🙂

Advertisements

2 comments

  1. olexandra14kh · Серпень 5, 2013

    Дуже правильно говорите і пишете

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s