Давай, мила моя, вставай!

В україні назріває щось неймовірне! У Львові вчора була надзвичайна атмосфера. Всі як один співали, аплодували і підтримували одне одного. Хочу зазначити, що було більше 5 тисяч людей! Це був найбільший євромітинг в Україні. Студенти, молодь, старші люди і навіть пенсіонери – нарешті Україна разом!
Скільки всього ми вже просто перетерпіли, а зараз це була остання крапля, яка впала в чашу терпіння в такий особливий для нас день. День свободи, День річниці Помаранчевої революції. Невже влада справді думала, що українці мовчки це проковтнуть? А ми встали! Ми не хочемо терпіти більше всього цього! Я відчуваю підтримку зі всіх сторін! Львів завжди був європейським, а зараз до нас приєдналися всі. Люди, вся Україна з нами. Та що там Україна, з нами світ!
Я закликаю всіх не сидіти вдома, а вставайте, йдіть в свої міста, мітингуйте. Маєте можливість, то їдьте в Київ. Нам треба згуртуватися зараз! Це такий шанс!
Зараз головне не втратити нашу можливість піти в ЄС. Ми з Росією вже стільки століть і що ми маємо? Тільки відірвалися! І що? Зараз знову повертатися назад?
Я не хочу такого майбутнього! Львів не хоче такого майбутного! Україна не хоче такого майбутнього! Ти з нами?! Нам треба вистояти до кінця! Нам треба добитися того, чого ми хочемо!
В єдності наша сила! Борімося – поборемо! Слава Україні!

20131123-171931.jpg

20131123-171939.jpg

Advertisements

2 comments

  1. vrubli · Листопад 23, 2013

    Підтримую!
    Не здамось! Ми там, тому що нам НЕБАЙДУЖА НАША КРАЇНА!
    До зустрічі на Євромайдані, Софіє! 🙂

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s