А що далі?

Минула загальна ейфорія. Поменшало фотографій в різних соцмережах і безліч дівчаток, які їх стільки робили. Хештег “євромайдан” перестав бути найпопулярнішим. А ЗМІ почали згадувати, що є і інші новини, окрім майданівських. До студентів постукала сесія і багато хвостів. У інших – робота чи навіть школа.
І знаєте, багато людей розчарувалося. Янукович підписав угоди з Москвою. Переступив через людей. Йому байдуже. Люди натомість опустили руки. Всі чекають. Що буде далі?
Поменшало замовлень на святкування Нового року. Люди справді їдуть на Майдан! Уявіть лише. Цей майдан вже давно переріс минулий, помаранчевий.
Нас розганяли, лякали, на нас плювали і не зважали, а ми стоїмо.
Люди , українці, я просто пишаюся Вами! Нарешті в нашій крові відродилися ті козацькі гени, які спали понад 300 років! Ми організувались, навіть підкреслю, самоорганізувались!
Про нас гудить весь світ. І це до сліз приємно! Тепер вся Європа і Америка точно знають, хто такі українці, і на що вони здатні!
А ми ж здатні, правда? Не буде ця перемога простою, не буде. І ми мусимо це усвідомити, а головне бути готовими. Так, нема зараз ейфорії. Зараз є щоденна, нудна праця. Кожної людини, кожного з нас. Хто як може.
Бо Майдан живе. Спокійним, розміреним життям. Наша Січ жива і не вмре! Ми не дозволимо. Ми стоятимемо до переможного кінця!
В Україні нарешті почали проявлятися зародки громадян. І цьому ми завдячуємо саме Майдану. Зараз в нас справді є великий шанс стати повноцінною європейською державою. Хіба ми втратимо його?
З нами правда, сила, воля. І ми переможемо! Я це знаю!
Хто з нами?

Advertisements

2 comments

  1. vasyl · Грудень 24, 2013

    Влучно і гарно

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s