Огляд дня Львівського Євромайдану: 19 лютого 2014 р.

Оскільки зараз в Україні зовсім нестабільна ситуація і те, що зараз взагалі відбувається, просто неможливо описати, ми будемо намагатися максимально тримати Вас в курсі, що відбувається у Львові і не тільки. Дякуємо, що читаєте!

Отже сьогодні ми прокинулися у Львові і не повірили, що це могло відбутися у нашому місті. Серед ночі інколи було чути вибухи на барикадах біля військових частин, багато диму і повне розчарування через зраду “своїх”: у Львові! військові намагалися прорватися за допомогою БТРів. Тому там укріпили барикади і збільшилося людей.

Вранці студенти Франкового університету зібралися біля головного корпусу, щоб висловити свою позицію: “Ми не можемо навчатися, поки вбивають людей”. Зрештою, ректорат не міг піти проти своїх студентів і підтримав їх, оголосивши страйк. Також звучав заклик до інших університетів також підтримати студентський страйк. Прохання було до студентів, щоб вони страйкували, а не їхали додому чи відпочивали.

Також я пішла до захопленої вночі будівлі МВС, що знаходиться недалеко від університету. Насправді, майже вся вулиця пропахла димом і де-не-де якісь купи сміття все ще димілися. Хлопці у масках все ще залишалися на місці і тримали оборону будівлі. Як мені повідомив один із них, вони не належать до жодних партій чи організацій – це просто свідомі львівські хлопці, які зорганізувалися і вирішили діяти. Щоправда, з іншого входу зібралися декілька хлопців у масках, які поводили себе дуже агресивно і часто вживали лайливі слова. На запитання хто вони, відповіли цитую “дебіли”.

ImageImageImageImageImageImageImageImageImage

 Далі я вирушила до Львівської прокуратури, яка теж вночі постраждала. Але як заявили хлопці з-під МВС, це зовсім інші люди. Тут вже зовсім все по-іншому. Все обгороджено обмежувальною стрічкою. Будівля також трохи обгоріла і вибито майже всі вікна. Більше інформації дізнатися було важко, адже ніхто не виходив на контакт і час від часу ходили всередину будівлі. Єдине, що сказали хлопці, це те, що прокурори на роботу не ходять.

 ImageImageImageImageImageImageImageImage

Насправді, ніхто не міг навіть уявити, що у нашому Львові теж може бути така ситуація. Зараз формуються нові загони Самооборони.

У Києві зараз хитке перемир’я і активісти активно готуються до ночі і навіть чекають нового штурму. Ну і треба бути дуже обережними, бо зараз по всьому Києві “гуляють” безліч озброєних тітушок. Щодо того чи є такі особи у Львові зараз інформації такої нема.

Ось такий виявився сьогоднішній день у Львові. Будьте пильні і обережні! Не робіть необдуманих вчинків і керуйтеся лише розумом! Лише так ми можемо перемогти!

Слава Україні! Героям слава!

Революційний огляд підготувала Соня Сабала

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s