Ми просто посміли бути вільними

Другий день весни, на жаль, не приніс нам нічого теплого і хорошого. А що вона нам принесла зараз спробуємо розібратися.
В Україні все напружено спокійно. Відбуваються мітинги за чи проти введення російських військ в Україну. Мабуть, не варто казати, що останні малочисельніші. З’являються звернення росіян, які проживають в нашій країні, до Путіна з закликом НЕ захищати їх і залишити їх в спокої. Просто зараз варто зрозуміти, що насправді це була лише така собі відмазка і прикриття. Ну не потрібні Путіну ні українці, ні росіяни. Його цікавить лише власне его, але не прості люди.
Подумайте, що ми зробили? Ми всього лише тиждень спробували стати самостійними і незалежними, а також продовжили вести переговори з ЄС, і що? Росія під незрозумілим приводом вводить війська! Нам не можуть пробачити, що ми боремось за свою незалежність, волю, територію, те, що ми не хочемо бути сировиною для Путіна. Зауважте, не для Росії, не для росіян, а саме для Путіна.
Запитаймо самих росіян чи так добре вони живуть? Чи задовольняє їх ситуація, яка склалася в Росії? Зрештою, чи хочуть вони цієї війни з Україною? Путіну варто розібратися спочатку в своїй країні. Насправді там така ж катастрофа, а то й гірша, ніж в Україні. І Межигір’я там теж є і не одне, а то й більше. Війна – це дорого! Росія заледве пережила Олімпіаду. Чи витримає вона ще й війну? Не знаю.
А взагалі, треба подякувати, що все так склалося. Серйозно. Подивіться на нашу країну. Чи була вона колись така єдина? Коли ще Львів говорив російською, а Донецьк -українською?
Ото ж бо й воно. Зараз треба вистояти і перемогти, а далі будувати НАШУ рідну країну і рухатися далі.
Крим, ми з вами! Ми одна країна, ми одна сім’я! Ми переможемо! Разом ми дуже сильні!
Слава Україні!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s