Як живеться без російського?

Мабуть, усі в Україні, та навіть за її межами неодноразово чули про Бойкот Партії регіонів, який зараз переріс у більш масштабний, – Бойкот російський товарів.

І я не можу залишатися осторонь цього явища. Звісно, з самого початку бойкотування спочатку ми запам’ятовували марки і продукти, які належать регіоналам, а зараз вже уважно дивимось на штрих-коди та вивчаємо країну-виробника всього, що купуємо.
Пригадую, якийсь чоловік у Фейсбуці дякував бойкоту, завдяки якому тепер перевіряє і дату виробництва разом зі штрих-кодом 🙂
Хочу трохи поділитися своїми враженнями. Як воно жити без російських товарів.

Як би дивно це не звучало, у моєму житті майже нічого не змінилося. Ну окрім того, що я більше часу витрачаю при покупці. Можливо, в мене інтуїція чи що, але я майже не купляла нічого російського, навіть до бойкоту. Якось мені завжди вдавалося обирати або українські, або іноземні аналоги.
Що я помітила в себе вдома російського, то це була зубна паста. Я користувалася популярними пастами Colgate і Blendamet. В більшості у нас вони російського чи білоруського виробництва. Aquafresh, Oral-B, Lacalut – це аналоги іноземні, які можна використовувати на противагу російським.

Хочу сказати ще песимістам, які вважають, що російські товари заполонили український ринок і аналогів їм не існує для нас. Існує. І ми при цьому виграємо в якості. Бо вибачте не викликає в мене російський ринок аж надто великої довіри.
Єдине, що аналог жувальним гумкам в нас я ще не знайшла. Бо всі, що є у наших супермаркетах, російського походження. Це, звичайно, погано, але для мене не зовсім смертельно. Але, якщо хтось таки знайшов аналог, напишіть в коментарях, буду вдячна:)
Дуже мені шкода, що всі оці батончики типу Снікерс, Баунті та інші, теж виробництво мають в Росії. Хоча це не зовсім російські товари. Я б навіть сказала, зовсім не російські. Але Росія має частку прибутку від них. Аналогом є український батончик Суматра. Навіть дуже смачний і нічим не відрізняється від Снікерса наприклад.

Продовжуючи тему солодощів, хочу порадити Світоч, Рошен, Мілку. Для мене це три фаворити і я завжди їх любила і купувала.

До речі, зовсім недавно бачила хорошу новину від мережі магазинів Watsons, у якій йдеться про те, що російський товарів у них і без того мало, але якщо попиту на них не буде і далі, то вони їх будуть скорочувати. Це, між іншим, перевірено. Я сама неодноразово буваю у цих магазинах і справді там важко знайти щось із Росії.

Справді, наш ринок повен речей, продуктів від нашого східного сусіда. Але, насправді, і вибір, і альтернатива у нас є. Зрештою, мені особисто набагато приємніше купувати товари з Польщі, Європи, Америки, аніж з Росії. Хтось мене буде засуджувати, хтось підтримає. Але я справді дивуюся, чому ми маємо бути толерантні у відношенні до країни-окупанта? Тому цей бойкот – чудовий прояв нашого протесту і нашої позиції!

                    
                                                        Бойкотувала, завжди Ваша Соня Сабала 🙂

Advertisements

6 comments

 1. A Km · Березень 30, 2014

  Практично ідентична ситуація ,нічого не змінилось.Раніше теж не так часто користувалась їх товарами:)

  • Sonyasabala · Березень 30, 2014

   Ну дійсно! Їхні товари не такі вже круті і хороші.. Наші набагато кращі, а вже за європейські я просто мовчу 🙂

 2. Alice Lysenko · Квітень 20, 2014

  Є жувальна гумка Trident – між іншим, жувальна гумка №1 у світі, не вважайте за рекламу 🙂

  • Sonyasabala · Квітень 20, 2014

   А не підкажете, де її можна придбати?:)

   • Alice Lysenko · Травень 11, 2014

    у АТБ, наприклад – більше у жодному супермаркеті не знайшла.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s