Шопінг в Польщі: Перемишль

Шопінг в Польщі: місто ПеремишльНещодавно я розповідала Вам про загальні моменти та деталі, які можуть виникнути, якщо з’явилось бажання поїхати в Польщу на закупи. А сьогодні – хочу зупинитися на конкретному місті. Отже, мова йтиметься про Перемишль. 

Це одне з найближчих до кордону України міст, в якому можна здійснити покупки. Отож, передусім варто обрати спосіб, яким Вам буде найзручніше дістатися. Пропоную кілька варіантів. 

  
Власним авто. Зі Львова до Перемишля 97 км, відтак приблизний час маршруту – 1 год 40 хвилин, а приблизна вартість вийде до 200 грн. Також не можна забувати і про страхування для автівки, яке потрібно придбати додатково. Його ціна становить 100 злотих, якщо термін дії один місяць. 

Туристичним автобусом. У Львові організовують спеціальні шопінг-тури. Вартість туру приблизно 180 грн з особи. 

Сервісом BlaBlaCar. Тут вже вартість проїзду залежатиме від водія. Але, приблизно не більше 150 грн з особи в обидві сторони. 

Детальніше про ці три варіанти я описувала у попередньому матеріалі. Далі варто подумати, що ж конкретно Ви хочете купляти. І лише після цього можна складати маршрут. 

Основними великими магазинами є мережа супермаркетів Biedronka та Tesco, магазин будівельних матеріалів Castoramа, торговий комплекс, який включає в себе магазини електроніки, декору та товарів для дому, аптеку, магазини одягу – Blue park, торговий центр Galeria Sanowa, супермаркет Lidl та перемиські ринки. Раджу не зволікати і не нехтувати цим пунктом, а краще детально переглянути всі сайти та чітко зрозуміти, для чого та за чим Ви приїхали. Це Вам суттєво зекономить час та нерви. 

Розповім також про те, що іноземці в Польщі мають право на повернення податку за ті речі, які вони придбали. Згідно з законодавством Європейського Союзу, якщо товар був куплений на території будь-якої країни ЄС та був вивезений за межі території ЄС, то покупець має право на повернення податку на додану вартість (VAT). Це є нормальною практикою для будь-якої країни, оскільки, як правило, податок ПДВ (VAT) нараховується в середні країни, а при реалізації товарів за межі країни (експорт), застосовуються ціни нетто, тобто без ПДВ (VAT). Це і називається оформлення товару за процедурою Tax Free (без податків). У Польщі потрібно в одному магазині купити на суму 200 злотих, аби мати змогу це оформити. Детальніше можна про почитати за посиланням

Шопитися у Перемишлі зручно, близько та вигідно. А ще можна спробувати погуляти центральною частиною міста. Воно дуже красиве та чимось так схоже на рідний Львів. Тому гарних Вам покупок! І до зустрічі у наступному місті. 

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s