Шопінг в Польщі

Доволі давно на Галичині з’явилася традиція їздити в Польщу на закупи. Перед шаленим стрибком курсу валют це було надзвичайно вигідно. В порівнянні з рідними, ціни в Польщі разюче відрізнялися. Зараз, звісно, все не так чудово і дешево, але ж не варто забувати, що в Україні ціни зросли вдвічі, а то й втричі. Тому всі, хто має можливість, виробляють собі візу та їдуть закордон.  

Якщо Ви також думаєте над тим, щоб шопитись у Польщі, – продовжуйте читати. 

  
 Зробивши ретельний аналіз цін та пропозицій в Україні, Ви зрозуміли, що хочете чогось більшого. Тому потрібно виробити візу. За деталями перейдіть на сайт візового центру. Там знайдете всі потрібні документи. 

Коли всі паперово-документальні нюанси позаду, можна переходити до цікавішого: до самої поїздки. Є кілька варіантів. 

Перший варіант пасує тим, у кого власне авто. Звісно, цей спосіб чи не найзручніший. У Вас є стільки часу, скільки заманеться. Ви нікого не чекаєте і ні від кого не залежите. Також не доводиться думати, куди подіти всі пакети. Але треба наголосити на деталях. 

  • Потрібно обов’язково купувати страховий поліс для авто. Мінімальний термін страхування – 15 днів ціною приблизно 450 грн. Придбати можна на кордоні або в страхових компаніях
  • Вигідніше зібрати кількох людей і тим самим розділити витрати на пальне
  • На кордоні Вам швидше за все доведеться вистояти немаленьку чергу, бо автівок зазвичай багато

Другий варіант – це шопінг-тури. Їх організовують туристичні компанії. Тут вже доведеться зважати ще на 50 людей і підлаштовувати графік свого шопінгу під інших. Плюс в тому, що автобус також Вас завезе під магазини та супермаркети, які передбачені туром. Це чудовий варіант, якщо Ви не хочете ні про що думати і нічим не перейматися: Вас завезуть і привезуть. 

  • для туристичних автобусів є окрема смуга, тому перехід кордону буде швидший
  • проте доведеться почекати довше, бо проштампувати 50 паспортів займе більше часу, ніж 5
  • доведеться підлаштувати свій маршрут і плани під загальний тур 

Ну і останній третій варіант для тих, у кого нема власного авто, але автобусом їхати теж не хочеться. Нині стає все більше популярним сервіс Blablacar. BlaBlaCar з самого початку була відома під назвою covoiturage.fr(з 2004 року – до квітня 2013). Це сервіс автобаза, який з’єднує водіїв і пасажирів, охочих до поїздки разом, та розділення її вартості. Водії публікують маршрути, а пасажири обирають їх, подорожують разом і порівну ділять вартість бензину. Середня довжина поїздок 330 км. Сервіс доступний в Інтернеті і через мобільні додатки(iPhone і Android). Офіційно сервіс представлений в 15 країнах світу. 

Насправді, всі деталі збігаються з простою поїздкою власним авто. Різниця хіба в тому, що матимете компанію і не доведеться самому оплачувати все паливо. І також будете змушені разом корегувати маршрут і час поїздки. 

Я уже спробувала всі три способи і на цей момент більше схиляюся до останнього. Але треба сказати, що у кожного свої вподобання та зауваження щодо цих варіантів. 

Та який би спосіб не був би Вам до вподоби, завжди обирайте лише перевірені компанії та сервіси. Тоді Ваша поїздка буде максимально приємною та корисною. А вже в наступному матеріалі я розповім Вам про перше місто у Польщі, які варте уваги шопінг-туриста. 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s