8 банальних порад, щоб стати ненормальним

Нині є дуже популярним займатися спортом, планування свого життя, а також саморозвиватися. І я, насправді, дуже тішуся, що такі правильні речі нарешті увійшли, чи навіть увірвалися, в моду. Я сама обожнюю всякі організаційні речі, які дійсно допомагають в житті. Часто це доволі банальні та прості речі, але they do make a difference! А писати про це пости чи просто балакати, я взагалі обожнюю. Тому і вирішила, що сьогодні саме той час! Отже, я запаслася чаєм, відставила книжку і готова поділитися своїми ідеями. Якщо Ви теж готові, то почнімо!

4-S8DkSmuhk

Це те перше питання, яке варто собі поставити. Але не для когось, не для “галочки”, а саме справді сісти і розібратися в собі. Бо ми так часто обманюємо, що вже давно стали обманювати самі себе. Якщо Вас таки все влаштовує, то вітаю, – ви щаслива людина! Але якщо ж ні, то вперед до змін 🙂

  1. Заведіть собі хороший пленер. Хороший – це не означає дорогий чи популярний. Хороший – це зручний для Вас. Саме для Вас. В іншому випадку – це марно витрачені час і гроші. Цей пленер має стати частиною Вашого життя. Ви маєте прокидатися і зазирати в нього, бачити його перед сном і впродовж дня. Серйозно, це має бути Ваш надійний помічник і мудрий порадник. Мудрість його, звісно, залежатиме від Вас. Я не буду зараз багато говорити, бо планую цілий окремий матеріал на цю тему.
  2. 00604d3b7ec23a3db695505df038efeb Знаходьте час для себе. Це так банально і скільки раз звучало всюди. Але це так потрібно. Маленький відрізок часу, коли Ви можете зробити щось тільки для себе і в компанії самого себе. Спробуйте якось піти в кав’ярню і на самоті випити чашечку улюбленого напою. Головне, без метушні і зайвого. Тільки Ви, думки, можна музику.
  3. Відставте гаджети і візьміть в руки книжку. Електронну, паперову – не має значення. Це допоможе Вам збільшувати свій словниковий запас, проживати чиєсь цікаве життя, співпереживати, зрозуміти щось нове, відкрити для себе цілий маленький світ. Просто знайдіть для цього час.
  4. Будьте щасливі тут і зараз. Усміхніться, потіштеся погоді, послухайте музику і перестаньте думати як все погано. Не чекайте кращого моменту, а живіть зараз.
  5. Не живіть ілюзіями, що буде легко. Не думайте, що хтось прийде і допоможе чи проживе за Вас Ваше ж життя. Ми не живемо у казці, у нас труднощі трапляються, та навіть не так, часто трапляються саме щось легке, а труднощі з нами завжди. Ні, буде важко, але хіба ж життя того не варте?
  6. I can and i will! Кажіть ці слова щодня, при потребі чи коли зручно. Тоді Ви просто зрушите гори, повірте.
  7. Будьте якісними. От якщо почали щось – доведіть до кінця. Кожне Ваше творіння має бути якісним і подобатися Вам. Не важливо ким Ви працюєте або чим займаєтесь. В нас люди звикли до “абияк”. Але головним “абияк” у нас часто є наше ж життя.
  8. 6709a454a03c1e1f9d2dfc37fd0d76baНу і останнє – будьте різними, а головне – індивідами. Ми звикли до маси, бути як всі і не виділятися. А це треба руйнувати і ламати. Кожен з нас інший, неповторний і унікальний. Не можна боятися бути собою і вирізнятися. Лише так ми можемо бути щасливими.

Я дуже хотіла додати цим постом трошки позитиву і нових ідей для тих, хто справді хоче щось змінити або прагне вдосконалюватися. Я знаю, я така не одна і дуже хочу почути Ваші думки стосовно цього і Ваші поради!

Будьмо щасливими і побачимось у наступних матеріалах.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s